هوشمندساز فضای سبز

 

شاید برای شما هم پیش آمده است که در وقت مسافرت کلید منزل خود را به یکی از آشنایان می دهید تا در زمان نبود شما از گل ها و یا باغچه ی شما مراقبت کنند و گاها آن ها نیز ممکن است به دلیل مشغله های فکری و کاری فراموش کنند و گل های شما از بین بروند . دستگاه هوشمندساز فضای سبز سیمباتک مشکل شما را برطرف کرده است!

این دستگاه در دو ورژن خانگی و نیمه صنعتی تولید می شود . تفاوت آنها در تعداد سنسور ها و مساحتی است که تحت پوشش خود انجام می دهند . ورژن خانگی قابلیت کنترل همزمان سه گلدان مجزا را دارد در حالی که ورژن نیمه صنعتی تا سقف 5 متر مربع را پوشش می دهد .

این دستگاه شامل دو مد کاری اتوماتیک و هوشمند است که در مد کاری اتوماتیک ، آبیاری و نوردهی در زمان هایی که شما مشخص می کنید انجام می شود درحالی که در مد هوشمند اطلاعات هرلحظه گیاهان توسط سنسور ها اندازه گیری می شود و هر زمان که گیاه نیاز به نور یا آب داشته باشد این کار انجام می پذیرد تنها کافی است نوع گیاه خود را انتخاب کنید . دستگاه شامل چهار نوع سنسور جهت کنترل نور (رشد و دکوراتیو ) ، دما ، رطوبت خاک و سطح مخزن آب است . تمام این تنظیمات توسط کلید هایی که روی دستگاه تعبیه شده است قابل انجام است .

 

نرم افزار دستگاه

 

ار طریق این نرم افزار که در دو نسخه ی اندروید و  IOS طراحی شده است می توانید میزان رطوبت مورد نیاز خاک ، نور رشد و دمای هشدار را از راه دور و خارج از خانه کنترل کنید . هم چنین این نرم افزار دارای کتابخانه ی بزرگی از انواع گیاهان است که این امکان را به شما می دهد تا هم اطلاعات عمومی و تخصصی خود در مورد گیاهان را بالا ببرید و هم در مد هوشمند ، اختیار کامل گیاه خود را به دستگاه و نرم افزار بسپارید .