خانه هوشمند توراکو (با برند Simbatech )

 

زندگی شما را در خانه تغییر میدهد. در اصل این وظیفه ی یک خانه ی هوشمند است. خانه هوشمند توراکو تنها در کاهش مصرف انرژی ، راحتی و امنیت شما دخیل نخواهد بود ، بلکه با انجام بسیاری از کارها وقت شما را نیز ازاد خواهد ساخت. لوکسون با خلق راهکار هایی که به خوبی با یکدیگر در تعامل هستند زندگی شما را متفاوت خواهد ساخت . شرکت توراکو سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز شما را در کنار هم تولید می کند و شما تمامی موارد مورد نیاز خود را از یک کمپانی واحد و با استانداردی مشترک تهیه خواهید کرد.

مغز خانه هوشمند

خانه هوشمند توراکو تمامی پارامتر های کنترل منزل شما را در یک مغز مرکزی به نام ،Turaco Miniserver نگهداری و پردازش می کند. این ویژگی کنترلی سریع و بدون تداخل را برای خانه شما فراهم می سازد.

تجهیزات و نرم افزار خانه هوشمند توراکو

در خانه هوشمند توراکو همه چیز کاملا حرفه ای با یکدیگر در ارتباط است. توراکو نسبت به سیستم های هوشمندی که بصورت جزء به جزء فعالیت می کنند متفاوت عمل کرده و کنترل مرکزی را جایگزین سیستم سنتی کارکردن به صورت مجزا ساخته است. بیشتر سیستم هایی که اجزای آن هرکدام به صورت مجزا فعالیت می کنند در کاربرد هایی که نیاز به همکاری سیستم ها وجود دارد به خوبی عمل نکرده و مشکلاتی را به همراه دارند. این در حالی است که خانه هوشمند توراکو با تولید هم زمان سخت افزار ، نرم افزار و تمامی اجزای مورد نیاز در منزل ، کنترلی متمرکز و بدون هیچ تداخلی را فراهم می کند.

تجهیرات سمیباتک

نرم افزار سیمباتک